Do czego nosić biżuterię?

Choć powszechnie przyjęło się, że biżuterię nosimy tylko do eleganckich rzeczy, nic bardziej mylnego! Nie musimy wkładać pięknych, wieczorowych sukienek, czy eleganckich garsonek, by móc założyć kolczyki ze złota lub bransoletkę. Warto wiedzieć, że biżuteria ta sprawdzi się bez problemu także na co dzień, np. do pracy, czy na kawę z koleżanką.

Do zwykłego T-shirtu

Ubrać ciekawą bransoletkę lub kolczyki do zwykłego T-shirtu? Dlaczego nie! Obecnie bardzo dużo kobiet ma założone „na stałe” kolczyki w uszach ze złota. Nie ściągają ich do kąpieli, czy do spania, gdyż zwyczajnie jest im tak wygodniej. Co istotne, złoto jest bardzo szlachetnie, nie brudzi się i nie niszczy. Nic dziwnego, że ceny złota potrafią być naprawdę wysokie. Sporo osób nosi jeden rodzaj kolczyków do wszystkich stylizacji. Gdy są one dyskretne, z pięknym niewielkim kamieniem, można je nosić nawet do bluzy lub T-shirtu.

Do pracy

Nie wszystkie musimy ubierać do pracy formalny strój. Niekiedy wystarczy ciekawa, nieco szalona koszula z kołnierzem i dżinsy. Jest to zestaw na te czasy niezwykle uniwersalny. Świetnym dodatkiem do tego zestawu jest biżuteria ze złota lub ze srebra, w zależności od tego, co preferujemy bardziej. Pięknie mieniące się kolczyki, czy połyskujące na szyi naszyjniki, to idealne dodatki do casualowego stroju do pracy. Jeśli zdecydujemy się na nieco bardziej kolorowy strój, możemy dobrać proste kolczyki, bez zdobień. Jeżeli natomiast ubieramy się w kolorach stonowanych, biżuteria może być nieco bardziej stylowa.

Każda z nas lubi pięknie wyglądać, jednak warto zwracać uwagę na detale i decydować się tylko na sprawdzone modele biżuterii. Taką biżuterią z pewnością są produkty www.sadva.pl. Ze złota, srebra, wykonane z kunsztem i dbałością o detale i najmniejsze elementy ozdobne. Warto zdecydować się na wysokojakościową biżuterię. Będziemy mogły w niej chodzić na co dzień i od święta, bez strachu, że do czegoś nie będą nam pasować. Do pracy, czy na spotkanie z koleżanką? Możemy zdecydować się na biżuterię Sadva!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *