Jak wykonać biżuterię z ceramiki?

Biżuteria ceramiczna cieszy się sporym powodzeniem. Nic dziwnego, gdyż jest to niezwykle wdzięczne, kobiece hobby, które bardzo często praktykowane jest, gdy tylko mamy w więcej czasu, np. na urlopie macierzyńskim lub na emeryturze. Sporo kobiet jednak tworząc biżuterię ceramiczną, działa w ramach zawodu. Dlaczego warto zdecydować się na tworzenie tej biżuterii? I w jaki sposób tego dokonać?

Biżuteria ceramiczna

Aby wykonać, np. bransoletkę z ceramiki będziemy potrzebować kilku elementów ceramicznych, np. koralików wybranych lub różnych wielkości, przekładek, rzemienia i zapięcia. Warto zdecydować się na ciekawą bransoletkę, postawmy zatem na kolorowe koraliki. Jeśli jest to nasza pierwsza bransoletka z elementów ceramicznych, wykonajmy najbardziej barwną wersję dla siebie. Dzięki temu poćwiczymy i będziemy mieć także pamiątkę.

Jak wykonać?

Taki rodzaj biżuterii ceramicznej wykonujemy w prosty sposób. Bierzemy rzemyk i nawlekamy na nią koraliki. Co istotne, możemy nawlec dowolną ilość, możemy, np. zdecydować się na koraliki różnokolorowe, a następnie przełożone przekładką. W ten sposób dochodzimy do końca rzemyka i zakładamy zapięcia z obu stron. Nie jest to trudny projekt do wykonania. Podobnie jest, np. z kolczykami. Do ich wykonania możemy użyć specjalnego druciku lub szpilek metalowych. Pamiętajmy jednak, że jeśli chcemy postawić na drucik, musimy zaopatrzyć się w zaciski. W odpowiednim miejscu zaciskamy i możemy nadawać dowolne kształty naszym kolczykom. Efekt końcowy będzie na pewno świetny!

Dlaczego warto zrobić biżuterię ceramiczną? Nie tylko pięknie wygląda, ale też jest to świetny pomysł na prezent do mamy, czy koleżanki, z pewnością ucieszą się z takiego prezentu. Jeśli natomiast chcemy kupić niepowtarzalną biżuterię ceramiczną, możemy zajrzeć do: https://sadva.pl/pl/, tam z pewnością znajdziemy odpowiedni naszyjnik lub kolczyki i na prezent dla bliskiej nam kobiety i dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *