Jaką biżuterię ubrać na ślub?

Ślub i wesele to jedne z przyjemniejszych wydarzeń w życiu nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Nawet jeśli idzie się na to wydarzenie tylko jako gość. Wiadomo jednak, że dużo mocniej „przeżywają” go kobiety, a to głównie ze względu na fakt tego, że muszą dobrać odpowiednią stylizację i dodatki. Co istotne, jeśli kobieta jest panną młodą, dopiero ma „twardy orzech do zgryzienia”. Jakie dodatki ubrać? Na jaką biżuterię do ślubu się zdecydować?

Do sukni ślubnej

Jeśli dobieramy dodatki do sukni ślubnej, musimy zdecydować się na coś, co będzie pasowało nam do całości. Przeważnie najwięcej kobiet decyduje się na suknię ślubną w kolorze bieli lub tzw. brudnej bieli. Bardzo ładnie wtedy będzie się prezentowała biżuteria do ślubu delikatna, biała z niewielkimi, połyskującymi kamieniami. Pamiętajmy, by nie ubierać ciężkich, wiszących kolczyków, gdyż możemy wtedy przesadzić nieco ze stylizacją. Sukienka będzie ozdobą sama w sobie. Kolejnym pomysłem na biżuterię do ślubu są dodatki z przezroczystych, delikatnych kamieni.

Na ślub

Gdy natomiast idziemy jako goście, dopasujmy biżuterię do stylizacji, jednak podobnie, jak w przypadku sukni ślubnej, nie przesadźmy z dodatkami. Naszyjnik i bransoletka powinny być minimalistyczne, kolczyki również, chyba że decydujemy się na sukienkę prostą i bez zdobień. Warto jednak zachować umiar. Pamiętajmy, że gdy decydujemy się na kolczyki, ubierzmy albo bransoletkę albo naszyjnik, by nie „przeładować” stylizacji. Ciekawe i porządnie wykonane modele biżuterii do ślubu znajdziemy w sklepie: https://sadva.pl/pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *