Jesienne inspiracje w biżuterii damskiej

Jesień to z jednej strony bardzo ponura pora roku, gdyż często pada, a temperatura spada. Mimo to z drugiej strony świat się zmienia, liście zaczynają mienić się różnymi kolorami, dominują kolory żółte, złote i pomarańczowe. Styl kobiecy mocno czerpie z każdej pory roku. Można powiedzieć, że z jesieni dosyć mocno, gdyż można nieco poszaleć z kolorami. Jak wyglądają jesienne inspiracje w biżuterii damskiej?

Co może nas zainspirować?

Jeśli samodzielnie wykonujemy biżuterię damską to czas, by zdecydować się na nieco cieplejsze kolory. Wybierając koraliki do naszych, np. kolczyków, sięgnijmy po odcienie żółtego, pomarańczowego lub czerwonego. Możemy bardzo ciekawie zestawiać ich z kolorem zielonych, brązowym, a nawet białym. Warto wtedy postawić na stworzenie ciekawych wzorów, np. liści lub kolczyków w stylu kwiatów. Ten rodzaj biżuterii damskiej bez problemu możemy nosić do pracy lub do szkoły.

Jeśli natomiast stawiamy na biżuterię damską wykonaną z modeliny lub plasteliny, możemy stworzyć jesienne kolczyki lub zawieszki, kojarzące się z tą porą roku, np. dynie, zwierzęta – lisy, kolczyki w kształcie liści itd. Jest to szczególnie propozycja dla artystów, którzy potrafią tworzyć biżuterię typowo artystyczną.

Jesienna biżuteria online

Gdy natomiast wykonujemy biżuterię damską, ozdobną, zdecydujmy się na koraliki ceramiczne, np. w czerwonych i złotych odcieniach. Możemy w ten sposób stworzyć piękny wisior do naszyjnika, który podarujemy bliskiej nam osobie. Tego typu jesienne dodatki biżuteryjne pasują do tego rodzaju stylizacji oraz kobiet, które mają ciepły odcień włosów. Jeśli natomiast szukamy jakichś jesiennych akcentów w biżuterii damskiej, możemy zdecydować się na sklep z biżuterią online: https://sadva.pl/pl/, gdzie znajdziemy wysokojakościową biżuterię, m.in. kolczyki, naszyjniki, bransoletki. Z pewnością wybierzemy dla siebie najbardziej odpowiadający model. Tam również możemy zakupić produkt z biżuterii damskiej, który podarujemy bliskiej nam osobie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *